Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankara Halı Yıkama
#1
[Image: logo2-1.png]

Mevsim ne olursa olsun halılarınızı, koltuklarınızı ve perdelerinizi yıkatmak istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden*Yıldız Halı Yıkama firması*ile iletişime geçiniz. Site vasıtasıyla, firma yetkililerine kolayca ulaşabilecek ve hizmet taleplerinizi iletme fırsatı bulabileceksiniz.

Ankara Halı Yıkama firması olarak faaliyetlerini başarıyla sürdüren firma, her biri birbirinden deneyimli personellere sahiptir. Halı Yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, overlok yapımı konusunda uzman kadrosu ile hizmet veren*firma, müşterilerinin beğenisini kazanmıştır.
Kaliteli ve hızlı hizmeti sayesinde halı yıkama ve koltuk yıkama konusunda bu firmadan yardım alabilirsiniz.
Batıkent Halı Yıkama firmasını daha yakından tanımak adına, siz de hemen yildizhaliyikama.com.tr isimli web adresine giriş yapınız. Site ile birlikte, firma tarafınca sunulan tüm hizmetleri, kapsamlıca inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Ankara Halı Yıkama firmasında halılarınızın 4 mevsim kapalı kurutma odası sistemleri ile nemi alınıp, hijyenik ortamlarda kurutma işlemi sağlanmaktadır. Özenle yıkanan halılarınız, özel sıkma makinelerinde sıkılarak hızlı bir şekilde kurutmaya alınır. Sıkılan halılar daha kısa sürede kurur. Halı yıkama sonrası, ambalajlanan halılar, tam olarak kurutulur. Halıların sevki için yapılan ambalajlar teslimat sonrası çıkarılmalıdır.

Ankara'nın birçok ilçesine de ayrı ayrı hizmet verme kapasitesine sahip olan Yıldız Halı Yıkama Fabrikası ekonomik fiyatlar ile kaliteli hizmet sunmaktadır.
Yıldız Halı Yıkama yetkililerine ulaşmak adına, 0541 609 64 21 numaralı telefonu arayınız.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)